Owady z Mazur.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to pewnie wiesz, jak ważna jest obecnie troska o środowisko naturalne. Ovad zrodził się właśnie z tej potrzeby. Nasza trójka jest ogromnie związana z regionem Mazur. To stąd pochodzą nasze rodziny. To tu od lat spędzamy każdą wolną chwilę. Zaszczepiamy tę miłość również w naszych dzieciach i nie możemy znieść myśli, że tego piękna może nie starczyć na ich całe życie. Mazury to rejon gdzie mamy swój zakład i gdzie nasza rodzina od lat zajmowała się rolnictwem. Z ogromnym szacunkiem patrzyliśmy na gospodarstwo prowadzone z pasją, poświęceniem i miłością do hodowanych zwierząt i uprawianej ziemii. Obecnie, w czasach, gdy przy prowadzeniu jakiekolwiek hodowli, czy uprawie jest tak trudno ustrzec się przed bezpośrednim krzywdzeniem środowiska naturalnego, postanowiliśmy działać. Przecież musi być jakaś alternatywa…

Wybór, na który stawiamy to hodowla owadów, ponieważ to doskonałe źródło białka do pasz oraz karm, olejów pielęgnacyjnych dla zwierząt jak i nawozów naturalnych. Co więcej to hodowla wykorzystująca kilkakrotnie mniej wody, energii i czasu niż hodowla bydła, trzody, czy drobiu. To alternatywa, której szukaliśmy aby przyczynić się do odwrócenia degradacji środowiska i odpowiedzialny wybór dla Ciebie.

  • Mazury

  • Mazury
  • Nasze miejsce

  • Nasze miejsce
  • Natura

  • Natura

Nasz zespół.

Trio profesjonalistów zakochanych w owadach i Mazurach.

Kraina tysiąca jezior i lasów.

Mazury to dla nas nie tylko piękne krajobrazy. To również ludzie, historie, szczodrość czystej natury. To nasze „rodzinne strony”, którym chcemy się odwdzięczyć budując zrównoważony biznes. 

Nasze produkty.

Dbamy o każdy szczegół procesu, aby jakość produktów spełniała oczekiwania naszych klientów.

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Larwa_zywa_preview
Ovad_suszony
Ovad_mączka

We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy