Producent 360°

OVAD przeszedł długą drogę doskonaląc to co robi. Od hodowli w skali badawczej po pełnowymiarowy zakład hodowli i przetwórstwa mącznika młynarka. Teraz nadszedł czas na karmy dla psów. Mając świadomość jak ważna jest dbałość o szczegóły na każdym z etapów produkcyjnych chcemy sami wszystkiego doglądać. Wszystko dlatego, że jako “owadziarze” poruszamy się w ciągle, stosunkowo nowej przestrzeni w Europie i dlatego, że choć dobra karma dla psów na bazie mącznika młynarka nie jest trudna do przygotowania, znalezienie partnerów, którym mogliśmy w pełni powierzyć któryś z etapów było wyjątkowo trudne.

Opracowując karmy Hello Yellow byliśmy w bardzo komfortowej sytuacji, gdyż mącznik młynarek jest wręcz doskonałą bazą do żywienia zwierząt. Naturalne źródło witamin, nienasyconych kwasów tłuszczowych, białka, chityny, hipoalergiczne, smakowite, o przyjemnym zapachu i kolorze, a przy tym świetnie łączące się z innymi składnikami.

Nasze karmy pomógł nam skomponować dietetyk specjalizujący się w żywieniu psów. Dzięki testom udało nam się osiągnąć puszystą konsystencję oraz smak, za którym psy przepadają.

 

Dowiedz się więcej o naszej hodowli mącznika młynarka.

 

We use cookies to give you the best experience. Cookie Policy